O KantorLista - kursy walut online!

KantorLista to wyszukiwarka, która pomoże Ci porównać kursy walut w kantorach internetowych. Niezależnie więc czy wymieniasz euro, dolara, franka czy czeską koronę, to dobrze trafiłeś.

Nasze statystyki

50
PONAD 50 PLATFORM WYMIANY ONLINE ZEBRANYCH W JEDNYM MIEJSCU
2890zł
MAX OSZCZĘDNOŚĆ W PLN Z WYMIANY 10000EUR W E-KANTORZE A NIE W BANKU
13.48 %
MAKSYMALNA RÓŻNICA W SPREADZIE MIĘDZY E-KANTOREM A BANKIEM
176
TYLE MIESIĘCZNIE KUBKÓW KAWY PIJEMY PRACUJĄC NAD ROZWOJEM SERWISU

 

Kontakt z nami

Chcesz się z nami skontaktować, w jakiejkolwiek sprawie. Napisz do nas na email: kontakt z kantorlistą

 

KantorLista to aktualne dane walutowe

Być najpopularniejszym portalem walutowym w Polsce, skupiając się na rzeczowym porównywaniu kursów wymiany walut i czterech głównych walutach: euro, dolar amerykański, frank szwajcarski oraz funt brytyjski.

Do osób i firm zainteresowanych wymianą walut. Więcej dowiesz się w artykule pt. Dla kogo jest KantorLista?

 

Co myślą o nas klienci?

  • Bardzo często wymieniam waluty dla mojej firmy. Kantorlista pozwala mi szybko znaleźć kantor z najlepszą ofertą, dzięki czemu nie przepłacam i oszczędzam swój czas. Jak najbardziej polecam jako narzędzie do wyszukiwania najlepszych kursów walut.

    Joanna przedsiębiorca
  • Dzięki kantorlista mogę wymieniać pieniądze tam, gdzie naprawdę jest najtaniej. To pierwsza porównywarka, która naprawdę pomaga. Korzystam z niej w zasadzie co miesiąc, kiedy zbliża się termin spłaty raty kredytu. W bankach jest dużo drożej, kantory internetowe idealnie się sprawdzają, jako tańsza alternatywa.

    Tomasz posiada kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich
  • Moje życie to ciągła podróż. Korzystając z kantorlista nie muszę martwić się o wymianę wlaut, ponieważ zawsze wiem, gdzie mogę wymienić pieniądze po najlepszym kursie. Lubię oszczędzać, bo taką mam naturę. Stronę polecam znajomym Polakom na całym świecie.

    Maria żyje w Polsce i w USA